fbpx

Ödeme ve Teslimat

1) Banka Havalesi veya EFT (Elektronik Fon Transferi) yaparak

Finansbank ve Akbank hesaplarımızdan (TL) herhangi birine yapabilirsiniz. Sipariş verildiği iş günü içerisinde ödeme yapılmayan siparişler iptal edilmektedir.

2) Sitemiz üzerinden kredi kartlarınız ile

Her türlü kredi kartınıza online tek ödeme ya da online taksit imkânlarımızdan yararlanabilirsiniz. Online ödemelerinizde siparişiniz sonunda kredi kartınızdan tutar çekim işlemi gerçekleşecektir. Muhtemel sipariş iptali veya stok sorunları nedeniyle sipariş iptallerinde kredi kartınıza para iadesi 3 iş günü içerisinde yapılacaktır. Kredi kartı ile yapılan ödemelerde taksit sayısına göre banka komisyonu oranı değişmektedir. Ödeme bölümünde bankaların aldığı komisyon ücreti ek olarak sipariş toplamına eklenmektedir.

3) Sipariş Bedeli İadesi

Siparişlerinizin olası sebeplerle iptali durumunda;

Orhan Torun Şahıs Firması (Rent a bike) üç iş günü içerisinde ürün bedelini hesabınıza ve/veya kredi kartınıza iade eder. Ancak, banka hesap bilgilerinizi ve/veya kredi kartı bilgilerinizi doğru ve eksiksiz olarak şirketimiz finans yetkililerine bildirmeniz gerekmektedir.

4) Teslimat

Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Sitemizde bulunan ürünlerin temini normal şartlarda üç gündür. Yaşanabilecek olumsuz dönemlerde bu temin suresi uzayabilir müşteri bununla ilgili bilgilendirilecektir.

Ön sipariş ibaresi olan ürünlerde ürün tedarikçilerinden ürünlerin gelmesi ile birlikte ürünler gönderilmektedir. Müşterimiz tedarikçilerden kaynaklanan gecikmelerden dolayı siparişini istediği anda iptal edebilir. İptal etmek için sitemizde bulunan telefon numaralarına, info@bike.com.tr mail adresine yada site iletişim formları üzerinden iptal bildirimini yapabilir.

Ön sipariş ürünlerde teslimat tarihi net değildir. Tedarikçilerden kaynaklanan gecikmelerden dolayı işletmemiz sorumlu tutulamaz. İşletmemiz ön sipariş ürününde yaşanılan gecikmeleri müşterimize bildirmektedir.

Ürün teslimatının aksamadan gerçekleştirilebilmesi için lütfen gün içinde bulunduğunuz yerin adresini teslimat adresi olarak bildiriniz.

Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Samsun merkezli şirketimizden ürünler Aras kargo firmasıyla gönderilecektir. Siparişleriniz onaylandıktan sonra en geç 3 (üç) iş günü sonunda Kargo firmasına teslim edilir.

Müşteri temsilcimize danışarak değişik teslimat şartları konusunda görüşebilirsiniz. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir

5) Ödeme Takibi

Söz konusu sistem herhangi bir sorun nedeni ile işlemi gerçekleştiremiyorsa ödeme sayfası sonucunda ziyaretçimiz bu durumdan haberdar edilmektedir.

Belirtilen adreste herhangi bir hata durumunda teslimatı gerçekleşemeyen sipariş ile ilgili olarak siparişi veren ile bağlantı kurulmaktadır.

Ziyaretçimiz tarafından belirtilen e-posta adresinin geçerliliği siparişin aktarılmasını takiben gönderilen otomatik e-posta ile teyit edilmektedir.

Teslimatın gerçekleşmesi konusunda müşteri kadar kredi kartı sistemini kullandığımız bankaya karşı da sorumluluğumuz söz konusudur.

Lütfen dikkat ediniz!

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri, teslim aldığınız firma yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir zarar olduğunu düşünüyorsanız kargo firmasına tutanak tutturularak ürünü teslim almayınız.

Ürün teslim alındıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiği kabul edilmektedir.

Ürün hasarlı ise: Hazırlamış olduğunuz tutanağı en kısa zamanda ve ürünün durumunu destek@bike.com.tr mail adresine bildiriniz.

Bu işlemleri gerçekleştirdiğiniz takdirde paketinizle ilgili çalışmalara başlayarak, en kısa zamanda teslimatın tekrarlanmasını sağlayacağız.

Bu e-posta içinde ürünü neden iade etmek istediğinizi kısaca açıklarsanız ürün ile ilgili çalışmalarımızda bize yardımcı olmuş olursunuz.